Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Viešas transportas gerėja

 

„KLAIPĖDOS AUTOBUSŲ PARKAS“ DEZINFEKUOJA AUTOBUSUS

„Klaipėdos autobusų parkas“ dezinfekuoja autobusus

 

Klaipėdos autobusų parko“ technika kasdien yra nuplaunama, salonai išvalomi, o dabar valymo procedūra bus papildyta ir dezinfekavimu.

Kol mieste siaučia gripas, bendrovė „Klaipėdos autobusų parkas“ stengsis bent sumažinti ligų plitimo riziką. Šią savaitę Klaipėdos miesto savivaldybės valdoma bendrovė pradėjo dezinfekuoti miesto, priemiesčio ir tarpmiestinius autobusus. Autobusų salonuose specialiais skysčiais bus valomos rankenos, turėklai. 

„Kaip teigia medikai, vienas iš bacilų plitimo būdų yra per rankas. Todėl prevenciškai valysime tas vietas, kurias žmonės dažniausiai liečia“, – pasakojo Virginijus Bendikas, bendrovės „Klaipėdos autobusų parkas“ Bendrųjų reikalų skyriaus vadovas.

„Klaipėdos autobusų parko“ technika kasdien po darbo dienos yra nuplaunama, salonai išvalomi, o dabar valymo procedūra bus papildyta ir dezinfekavimu. 

„Tai nėra sudėtingas, ypatingų technologijų ar priemonių reikalaujantis darbas. Specialiu skysčiu suvilgyta servetėle valytojos nušluostys atitinkamas autobuso vietas“, – aiškino V.Bendikas.

Rytais, kai mieste yra didžiausias keleivių srautas, iš parko išvykstantys autobusai bus visapusiškai švarūs. Saugant  keleivius nuo galimų virusų šiuo metu savo transporto priemones Klaipėdos vežėjai dezinfekuos kasdien. 

Dezinfekavimo paslauga miestiečiams papildomai nieko nekainuos – tai bendrovės „Klaipėdos autobusų parkas“ indėlis į rizikos mažinimą užsikrėsti gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis.

Atgal