Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Ne tik vaikams

 

 

„Švyturio“ arenoje šurmuliuoja „Judrioji mugė“

Šeštadienį nuo 10 val. ryto iki 18 val. „Švyturio“ arenoje net 80 skirtingų būrelių, užimtumo įstaigų, projektų, edukacijų ir dirbtuvių pristato savo veiklą. Visi norintieji klaipėdiečiai ir miesto svečiai gali atvykti nemokamai įsilieti į sporto, meno ir kitas veiklas - jau šeštus metus vyksta renginys skirtas šeimai „Judrioji mugė„.

“Šis renginys yra skirtas, kad parodyti kuo mes turtingi, išradingi, inovatyvūs ir kiek daug mes galime. Svarbiausia, kad iš čia išeitumėte su tam tikru pasirinkimu. Judumas - tai sveikatos ir sveiko gyvenimo pagrindas“, - per renginio atidarymo ceremoniją sakė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

„Tai didžiausia Lietuvoje sporto ir būrelių mugė„, - pabrėžia vienas iš renginio organizatorių, laikinai Klaipėdos lengvosios atletikos direktoriaus funkcijas atliekantis Darius Raišutis.  

Jis pasidžiaugė, kad šis išskirtinis sporto renginys šiemet suvienijo jėgas su didžiausia Lietuvoje būrelių ir užimtumo muge „Z vaikai“ tam, kad pasiūlytų daugiausia veiklų, skirtų kryptingam mokslo metų užimtumui

„Švyturio“ arenos pirmame ir antrame aukštuose „Judriosios mugės“ renginyje galima ne tik susipažinti sporto šakų būreliais, bet ir sužinoti daug naudingos informacijos apie meno, naujųjų technologijų, muzikos, užsienio kalbų, verslumą ir lyderystę, kūrybiškumą skatinančius būrelius ir kitas neformalaus ugdymo veiklas.

Taip pat galima įsigyti „protingas“ knygas ir lavinamuosius žaidimus.

„Renginio metu galima pabendrauti su būrelių vadovais, sudalyvauti dirbtuvėse, įvairiose edukacijose bei konkursuose, susipažinti su sportininkais, pamatyti dalyvių parodomąsias programas bei laimėti prizų renginio metu organizuojamose viktorinose ir varžybose“, - sakė „Z vaikai“ renginio organizatorė Meda Vaitiekūnaitė.

Lauke, šalia „Švyturio“ arenos, vyksta smagios ir įdomios atrakcijos, savo veiklą pristato policininkai, ugniagesiai, medicinos darbuotojai, šauliai ir Lietuvos kariuomenė. Tėveliai yra kviečiami į profesionalių lektorių nemokamus seminarus.

„Tai - puiki šventė ne tik mūsų jaunajai kartai, bet ir tėveliams. Klaipėdoje sporto ir būtelių pasirinkimas - itin gausus ir tai labai džiugina. Kuo daugiau panašių renginių - tuo geriau“, - „Vakarų ekspresui“ lyg susitarę kartojo renginyje dalyvaujantys klaipėdiečiai.

Atgal