Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Tarptautinis universitetas Klaipėdoje

 

 

LCC sulaukė didžiausio pirmakursių skaičiaus

Atvira Klaipėda 

Atvira Klaipėda
2019-09-06


Klaipėdoje įsikūręs LCC tarptautinis universitetas skelbia, kad 2019-2020 mokslo metais turės studentų bendruomenę, kurią sudaro jaunuoliai iš daugiau nei 50 šalių.

„Jau trečius metus iš eilės mūsų studentų skaičius auga. Tai ne tik Priėmimo skyriaus, bet ir viso universiteto darbuotojų nuopelnas. Tuo pačiu LCC tobulina savo akademines programas, siūlo naujus studijų dalykus, o mūsų absolventų įgūdžius ir toliau teigiamai vertina tarptautiniai darbdaviai, – pranešime spaudai cituojama Aistė Motekaitienė, universiteo Rinkodaros skyriaus vadovė. – Dalis mūsų strateginio plano – universitetą užauginti iki 700 studentų skaičiaus. Per pastaruosius trejus metus mūsų universiteto bendruomenė jau užaugo iki 650 studentų. Šiemetinė pirmakursių grupė yra pati didžiausia ir pati įvairiausia – studentai atvyko net iš 30 šalių. Tai labai atspindi tai, kas ir yra LCC – tarptautinė bendruomenė, kartu studijuojanti ir dirbanti Klaipėdoje.“

„Labiausiai džiaugiuosi pradėjusi šiuolaikinės komunikacijos bakalauro studijas LCC tarptautiniame universitete. Tikiu, kad ši programa man padės tobulinti įgūdžius įvairiose srityse ir kartu įgyti įvairiapusį išsilavinimą. Aš taip pat nekantriai laukiu progos dalyvauti „Work and Travel” programoje ir nuvykti į JAV. Tikiu, kad ši patirtis praplės mano akiratį ir padės labiau suprasti mūsų pasaulį. Šį rudenį pradėti studijas LCC reiškia, kad gavau bilietą į platų pasaulį!“, – pranešime cituojama ir iš Ukrainos, Dnipro, atvykusi studentė Hanna Motorina.

LCC tarptautinis universitetas oficialiai pradėjo savo naujus mokslo metus pirmadienį, rugsėjo 2-ąją. Mokslo metų pradžios ceremonijoje skambėjo LCC rektorės dr. Marlene Wall bei prorektoriaus dr. J.D. Miningerio sveikinimo žodžiai, buvo paskelbti vardinių Rektorės stipendijų ir akademinių stipendijų gavėjai. Ceremonijos metu buvo pristatytos LCC vyrų krepšinio ir futbolo komandos, o Studentų tarybos prezidentė Amy Duckworth supažindino su nauja šių mokslo metų Studentų taryba.

Atgal