Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Mankštos prie jūros

 

 

Į nemokamas mankštas prie jūros - net Amerikos lietuviai

Į nemokamas mankštas prie jūros - net Amerikos lietuviai nuotrauka, foto

TRENIRUOTĖ. Gera nuotaika ir nemokamos treniruotės savaitgalio rytais į pajūrį traukia būrius klaipėdiečių ir miesto svečių.

© Tado WOLF nuotr.

Sekmadieniais Pirmosios Melnragės paplūdimyje, prie molo, į nemokamas gerai žinomos sveikos gyvensenos specialistės ir asmeninės trenerės, klaipėdietės Rasos Vilkienės vedamas treniruotes plūsta ne tik klaipėdiečiai ir įvairių Lietuvos miestų atstovai, bet ir į Lietuvą atostogų grįžę emigrantai.

„Atvyksta lietuviai, gyvenantys Amerikoje, Anglijoje, Islandijoje, Airijoje, Danijoje, Norvegijoje. Jie aktyviai seka mano veiklą socialiniuose tinkluose, stebi treniruočių video įrašus. Emigrantai, grįžę į Lietuvą pailsėti, būna net aktyvesni, nei čia nuolat gyvenantys miestiečiai“, - džiaugėsi R. Vilkienė.

Puiki energetika

Pirmosios Melnragės paplūdimyje, prie Molo, R. Vilkienės vedamos nemokamos treniruotės vyksta sekmadieniais nuo 10.30 val. Pasitaiko tokių dienų, kai susirenka ir keli šimtai besimankštinančiųjų.

„Atvyksta mamos su vaikučiais. Į treniruotes įsilieja ir tėveliai ar net seneliai. Treniruotis prie jūros ant smėlio - vienas malonumas. Be to, mankštą paįvairina smagi muzika ir puiki susirinkusiųjų nuotaika. Visi pasisemiame teigiamų emocijų. Mankšta yra skirta įvairaus amžiaus ir fizinio pajėgumo žmonėms. Per vasarą žmonėms įskiepijame sporto įgūdžius ir neretai žmonės tęsia sporto treniruotes namuose ar sporto salėse. Juk sportas - geros savijautos, puikios nuotaikos ir sveikatos eliksyras. Kuo daugiau sportuosime ir judėsime, nuo to bus geriau mums visiems. Į savo mankštas prie jūros kviečiu visus norinčiuosius. Juk tai jums nieko nekainuoja“, - akcentavo asmeninė trenerė.

PAVYZDYS. Rasa Vilkienė pati nuolat sportuoja ir savo ištreniruotu kūnu tampa pavyzdžiu net į dukras tinkančioms mergaitėms.

R. Vilkienės treniruotės nuolat yra tiesiogiai transliuojamos jos asmeninėje „facebook“ paskyroje.

„Ne vienas žmogus man yra pasakęs: „per vaizdo įrašą nepajusi tos puikios energetikos ir atmosferos, kokia yra sukuriama pačiam atliekant mankštą pajūryje“, - džiaugėsi klaipėdietė R. Vilkienė.

Šeštadienį - į Smiltynę

Šeštadienį Smiltynėje, prie Centrinės gelbėjimo stoties, nuo 10 val. iki bemaž 18 val. vyks Vasaros paplūdimio sporto šakų festivalis.

Būtent šį festivalį mankšta sportininkams, miesto gyventojams ir svečiams treniruote pradės patyrusi asmeninė trenerė R. Vilkienė.

Ji dalyvius pamokys, kaip taisyklingai atlikti apšilimą, mankštos ir tempimo pratimus. Rytinė treniruotė taps puikiu pasiruošimu festivalio sportinėms rungtims ir geros nuotaikos užtaisu visai dienai. Naujus fizinio parengimo įgūdžius bus galima panaudoti ne tik šventės metu, bet ir žvaliai pasitinkant kiekvieną dieną.

„Kviečiu visus Smiltynėje rinktis jau nuo 9.30 val. Tėveliai, ateikite su vaikais. Mankšta bus naudinga visiems - mažiems ir dideliems. Tikimės, kad ją atliks maždaug 300-500 miestiečių ir Klaipėdos miesto svečių„, - pabrėžė R. Vilkienė.

Jau anksčiau rašėme, kad šeštadienį Smiltynėje, prie centrinės gelbėjimo stoties, vyksiančiame Vasaros paplūdimio sporto festivalyje vyks tinklinio, futbolo, rankinio, imtynių, šachmatų, galiūnų, fechtavimo varžybos, įtraukti lėkščiasvydžio ir parasparnių pasirodymai.

Šeštadienį Smiltynė sporto ritmu skambės nuo 10 val. Bus daug įvairios veiklos ir atrakcijų ne tik sporto mėgėjams, bet ir jų vaikams bei šiaip sportu mažai besidomintiems eiliniams miestiečiams. Organizatoriai į aktyvią veiklą žada įtraukti visus - tiek vaikus, tiek jų tėvelius ir senelius.

Renginio metu veiks vaikų pramogų zona, kurioje patyrę animatoriai pasirūpins mažųjų užimtumu. Vaikai galės smagiai praleisti laiką pūsdami burbulus, dalyvaudami žaidimuose ir estafetėse, lėkščių sukimo ir žongliravimo pamokose. Veiks edukacinis stalo žaidimų kampelis.

„Laukia išties smagi diena aktyviai leidžiant laisvalaikį, pramogaujant ir besidžiaugiant vasaros teikiamais malonumais, geriausioje vietoje būti vasarą - prie jūros“, - džiaugėsi organizatoriai, primindami, jog šis renginys visiems dalyviams - nemokamas.

Atgal