Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Prabangus vizitas

 

Atvyksta vienas prabangiausių kruizinių laivų 

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda 
2019-07-04

 

Penktadienį nuo 7 iki 15 val. Klaipėdoje viešės kruizinis laineris „Seven Seas Explorer”. Šiuo laivu į mūsų miestą atvyksta 677 svečiai iš 37 valstybių. Didžioji laivo keleivių dalis iš JAV.

cruisemapper.com nuotr.

„Seven Seas Explorer” į Klaipėdą atvyksta kasmet nuo 2017 m. Šiemet laivas mūsų uoste viešės tris kartus: liepos 5 ir 17 d. bei rugpjūčio 5 d. Iš Kopenhagos išplaukęs laivas 10 dienų kruizo po Baltijos jūrą metu aplanko Vokietiją, Lietuvą, Latviją, Estiją, Rusiją, Suomiją ir Švediją. Į Klaipėdą “Seven Seas Explorer” atvyksta iš Rostoko, Vokietijos. Vėliau laivas vyks į Rygą.

Su Maršalo salų vėliava plaukiojantis laivas priklauso JAV kruizinių linijų kompanijai „Regent Seven Seas Cruises”. 224 m ilgio laivas buvo pastatytas 2016 metais Italijoje. Laive yra 13 denių ir tik 377 kajutės. „Seven Seas Explorer” laivu vienu metu gali keliauti 750 keleivių bei 542 įgulos nariai.

Pasak laivo savininkų, „Seven Seas Explorer” yra vienas prabangiausių kruizinių laivų pasaulyje. Visos laive esančios kajutės – interjero dizainerių sukurti apartamentai. Viršutiniuose deniuose esančios kajutės yra teminės. Interjero temos varijuoja nuo prašmatnaus vasaros namelio iki Parko Aveniu apartamentų.

 

Atgal