Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

to dar nebuvo

 

Pristatys knygą vaikams apie džiazo pradmenis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda 
2019-06-13

 

Birželio 18 dieną,  antradienį, 16.30 val. Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje vyks pirmosios lietuvių autorių knygos apie džiazo istoriją vaikams pristatymas. „Luizianos paslaptis. Kaip išgelbėti užburtąjį orkestrą?!

Tai gausiai iliustruota, nuotaikinga knyga kartu su kūrybinėmis užduotimis vaikams, natomis ir muzika. Pridėtoje laikmenoje – garsinėje knygos medžiagoje – žinomiausi džiazo muzikos standartai, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro džiazinio meno raiškos studijos „Junior City Jazz“ vaikų atliekamos populiarios džiazo melodijos, pamokos, kaip svinguoti, pagrindiniai džiazo muzikos terminai.

Viljamo žaidimų kambaryje – muzikiniai žaidimai, ritminės užduotys, klausimai, kryžiažodžiai, piešiniai spalvinimui, džiaziniai prasidainavimai, o taip pat, trumpa informacija apie tai, kaip naudotis natomis, kas yra svingas bei bliuzas.

Knygos pasakojimas – kelionė kartu su puikiaisiais diksilendo muzikantais, kurie įkliuvo į burtininkės pinkles ir… tapo indaujoje, vardu Luiziana, gyvenančiais stalo įrankiais. Pasakojimas yra apie tai, ką teko patirti ir nuveikti stalo įrankių kompanijai, kad ji vėl taptų sėkmingu diksilendu.

Knyga – daugiasluoksnė, skirta 4–12 metų vaikams, taip pat ir pedagogams, o ir šeimų laisvalaikiui. Tai gausiai ir išradingai iliustruotas leidinys, kviečiantis išlaisvinti muziką savyje, džiaugtis, improvizuoti ir muzikuoti.

Knyga – Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos projektas. Jos autoriai: Livija Trakumienė, Andra Lukošienė, Aušra Smičiūtė-Butkevičienė, Audronis Trakumas. Knygos iliustratorė – Monika Šlančauskaitė Rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Klaipėdos miesto savivaldybė, UAB „Reborda“, Loreta Tallat-Kelpšienė, UAB „Kvarta“.

 

Atgal