Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Klaipeda gražinasi

 

 

Prie Šilutės plento įrengs dviračių taką ir skverą su fontanu

Aidas2019 kovo 28

Ženklas, žymintis dviračių taką

Klaipėdoje,  tarp Šilutės pl. ir Taikos prospekto, planuojamas pėsčiųjų ir dviračių takas. Greta prekybos centro „Maxima“, esančios Šilutės pl. 40A, taip pat bus tvarkomas skveras. „Viešoji erdvė projektuojama derinantis prie esamos situacijos, gyventojų natūraliai išmintų takų. Erdvė bus išskiriama į pėsčiųjų ir dviračių taką su poilsio aikštelėmis, skverą ir sporto zoną. Tarp Šilutės pl. 40 pastato ir Šilutės pl. esama automobilių stovėjimo aikštelė bus praplečiama įrengiant asfalto dangą“, – projektiniuose siūlymuose pristatomi būsimi pokyčiai. Planuojama apšviesti pėsčiųjų ir dviračių taką, taip pat bus apšviečiamas skveras ir aktyvaus poilsio zona. Sporto aikštelių šviestuvai turės pritemdymo funkciją. Naujai įrengiamomis vaizdo stebėjimo kameromis bus stebimas skveras, sporto aikšteles, Pempininkų aikštė, kitos gyventojų pamėgtos susibūrimo vietos. Šalia „Maximos“ – skveras su fontanu ir sporto zona „Šalia prekybos centro Maxima (Šilutės pl. 40A) projektuojama viešoji erdvė – skveras su fontanu su dekoratyviniu apšvietimu, gėlynais, želdiniais, mažąja architektūra. Kiek toliau projektuojama sporto zona su krepšinio ir tinklinio aikštele, lauko treniruokliais, vaikų skirtingo amžiaus grupėms žaidimų aikštelėmis“, – projektiniuose siūlymuose pristatoma būsimo skvero vizija. Šalia sporto zonos taip pat numatoma įrengti automatinis stacionarus viešasis tualetas.

Projektuotojas: UAB „Plentprojektas“,  projekto vadovas — Aivaras Vilkelis, Statytojas: Klaipėdos miesto savivaldybės administracija Viešas susirinkimas įvyks ketvirtadienį, balandžio 11, 17.00 val., Klaipėdos miesto savivaldybės patalpose, adresu Liepų g. 11.

Savo pastabas ir pasiūlymus visuomenės atstovai gali teikti iki balandžio 11 dienos elektroniniu paštu ruta.jakstaite@plentprojektas.lt. Parengta pagal Klaipėdos miesto savivaldybės informaciją .

.

Atgal