Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Sodas Klaipėdoje

 

Gavę finansavimą, kurs japonišką sodą 

Palmira Martinkienė

Palmira Mart 
2019-03-22

 

„Norime, kad mūsų aplinka džiugintų akį, teiktų dvasinę ramybę ne tik mūsų centro lankytojams, bet ir visai gyventojų bendruomenei”, – „Atvirai Klaipėdai” sakė Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė Ulijana Petraitienė, ką tik grįžusi iš kaimyninės Latvijos. 

Ketvirtadienį Dobelėje pasirašyta Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną (Lat-Lit) programos finansavimo sutartis, kurią įgyvendinus Klaipėdos psichologinės pedagoginės tarnybos kiemelyje bus sukurtas japoniškas sodas. Organizatorių nuotr.

Čia, Dobelės mieste, ketvirtadienį buvo pasirašyta projekto „Socialinių paslaugų ir socialinės įtraukties plėtra pažeidžiamoms grupėms“ finansavimo sutartis, kurios tikslas  –  plėtoti ir gerinti socialinę infrastruktūrą, tobulinti reabilitacijos bei kitas paslaugas. Klaipėdos pedagoginė psichologinė tarnyba yra vadinamosios Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną (Lat-Lit) programos projekto partnerė.

„Labai džiaugiamės, jog gavę finansavimą, savo tarnybos kiemelyje galėsime įrengti japoniško stiliaus sodą, kuriame bus galima vykdyti įvairias terapines veiklas, užsiėmimus su vaikais, tėvais, pagalbos specialistais, pedagogais, taip pat edukacinius renginius”, – sakė  U. Petraitienė. Jos teigimu, šiuo metu rekonstruojamą tarnybos salę pagal stilistiką irgi planuojama priderinti prie japoniško sodo.

Šiuo metu Debreceno g. tarp daugiabučių įsikūrusios tarnybos aplinka jau yra pasikeitusi neatpažįstamai, lyginant su tuo, kas čia buvo prieš 4 metus, kai jai vadovauti pradėjo U. Petraitienė: seniai neliko menkaverčių krūmų, renovuoti aplink esantys pastatai, dingo anksčiau šioje vietoje nuo ryto iki vakaro lėbavę benamiai.

Viliamasi, jog japoniško sodo sukūrimas, tolimesnis aplinkos ir tarnybos patalpų gražinimas paskatins centro lankytojų reabilitacijos procesus.


Minėtas projektas bus įgyvendinamas 2019 -2021 metais, jo vertė – beveik 60 000 eurų.

Atgal