Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Sveikas valgis

 

„Vyšniukas“ ir „Tarzanas“ lankytojus maitins tik sveikai

 

„Vyšniukas“ ir „Tarzanas“ lankytojus maitins tik sveikai nuotrauka, foto

Pirmadienį uostamiestyje duris atvėrė sveikuoliško maisto restoranas „Sveika Vyšnia“.

© Algirdo Kubaičio nuotr.

Pirmadienį, vasario 25-ąją, Klaipėdos centre, prekybos centre „Žemaitija“, duris atvėrė sveikuoliško maisto restoranas „Sveika Vyšnia“. Nuo šiol čia subalansuota mityba gali džiaugtis ne tik profesionalūs sportininkai, bet ir savo kūno linijomis besirūpinantys klaipėdiečiai ir miesto svečiai.

Jau šio restorano atidarymo šventė įrodė, kad savo kūno linijomis prieš sparčiai artėjantį pavasarį bei vasarą itin susirūpino dailiosios lyties atstovės - jos itin aktyviai rinkosi ir noriai fotografavosi su galingo stoto vyrukais - olimpiečiu, planetos ir Europos prizininku sunkiaatlečiu Ramūnu Vyšniausku, liaudyje žinomu „Vyšniuko“ pravarde ir kultūristu, knygų apie sveiką maistą autoriumi Andriumi Pauliukevičiumi, žinomu „Tarzano“ pravarde.

Vienos iš jų pasitenkino „selfiukais“, antros - akies mirktelėjimu, bučinukais į žandą ar į saldžias auglotų vyrukų lupytes, ketvirtos prašėsi pačiupinėti išpuoselėtus raumenukus, o kitoms tiesiog varvėjo seilės žiūrint į šiuos raumenų kalnus ir net nebepajėgė ištarti nė žodelio.

Šie pripumpuoti raumenų kalnai suvirpino ne vienos merginos širdis. Su „Vyšniuku“ ir „Tarzanu“ panoro įsiamžinti net sveikos mitybos specialistė, kūno rengybos („fitneso“) ir grupinių treniruočių instruktorė Rasa Vilkienė prie kurios dėl jos kerinčio grožio dažniausiai vyrukai patys rikiuojasi eilėse su pageidavimu nusifotografuoti.

Svarbu, kad visi liko patenkinti ir sotūs ne tik raumeningais vyrukais, bet ir išties sveika ir subalansuota mityba. Nuo šiol klaipėdiečiai kasdien galės sveikai maitintis, būti žvalūs ir energingi. Oj, merginos čia rikiuosis eilėmis...

Atgal