Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Klaipėdoje pigiau

 

„Fortum Klaipėda“ pasiūlyta šilumos kaina net 40% žemesnė

 

2019-02-21, 16:19

Vakarų ekspreso inf.

„Fortum Klaipėda“ pasiūlyta šilumos kaina net 40% žemesnė nuotrauka, foto

Trijų didžiųjų šilumos gamintojų Klaipėdoje kainos – stipriai skiriasi. „Fortum Klaipėda“ pasiūlyta kaina yra mažiausia ir net 40% mažesnė nei artimiausio konkurento.

Remiantis vasario 19d. įvykusio šilumos supirkimo Klaipėdos miesto šilumos tiekimo sistemai aukciono rezultatais, „Fortum Klaipėda“ balandžio mėnesiui pasiūlė šilumos energiją už 1,49ct/kWh. Tai žemiausia kaina tarp trijų didžiųjų šilumos gamintojų Klaipėdoje (kitų dviejų tiekėjų kainos– 2,49ct/kWh ir 3,42ct/kWh) ir 59% mažesnė nei nustatyta VKEKK. „Fortum Klaipėda“ balandį planuoja Klaipėdai tiekti iki 51840 MWh arba 76% Klaipėdos centralizuotam šilumos tinklui reikalingos šilumos.

Pasak UAB „Fortum Klaipėda“ direktoriaus Tomo Eikino, nauja šilumos pirkimo tvarka, įsigaliojusi šiais metais, užtikrina, kad didžiausią ir apčiuopiamą naudą dėl šilumos gamintojų konkurencijos, gauna šilumos vartotojai. „Suvienodintos konkuravimo sąlygos, vykdant šilumos gamybos veiklą, jau ketvirtą mėnesį iš eilės akivaizdžiai įrodo naujos tvarkos efektyvumą ir naudą šilumos vartotojui. Daugiausiai šilumos vartotojams gamina tas šilumos gamintojas, kuris sugeba ją pagaminti pigiausiai“, – teigia Tomas Eikinas. 

Kitas kainų aukcionas vyks kovo mėnesį. Jo metu bus nustatytos šilumos tiekimo kainos gegužės mėnesiui.

Atgal