Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Apie baseiną

 

Nardymo šachtą sugalvojo pritaikyti Valentino dienai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda 
2019-02-11

 

Klaipėdos baseinas artėjant Valentino dienai sugalvojo pasiūlyti poroms surengti pasimatymą 9 metrų gylyje – čia įrengtoje nardymo šachtoje.

Anot pranešimo spaudai, pirmą kartą Lietuvoje organizuojamą pramogą jau išbandė romantiška pora, savo nyrį įamžinę ir vaizdo medžiagoje.

Klaipėdos baseino direktorės Aidos Aleksandrovienės teigimu, iki šiol šioje nardymo šachtoje dirbo tik tikslinė profesionalų grupė: narai, specialiųjų tarnybų atstovai ir instruktoriai.

„Tai yra vienintelis tokių parametrų objektas Baltijos šalyse, todėl pasimėgauti nardymo pramogomis norinčiųjų matome ne vien tarp profesionalų, ir ne vien uostamiestyje. Stebint pirmąsias klientų reakcijas, panašu, kad ši paslauga sudomins ne vieną, ieškantį netradicinių pramogų Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje – žmonės domisi galimybėmis surengti net bernvakarius, mergvakarius ar kitus išskirtinius susitikimus po vandeniu“, – pranešime spaudai cituojama A. Aleksandrovienė.

 

Baseino vadovės teigimu, šią pramogą gali išbandyti kiekvienas ir tam nereikalingi specifiniai įgūdžiai. Norintiems pasinerti suteikiama profesionali įranga ir atliekamas išsamus instruktažas, o 40 minučių trukmės nardymas vyksta kartu su profesionaliais klubo „Oktopus“ narais. Akimirkas po vandeniu taip pat galima įamžinti vaizdo medžiagoje.

A. Aleksandrovienės teigimu, šiuo metu vidutinis baseino dienos lankytojų skaičius siekia 1200 per dieną.

„Lankytojų dienos vidurkis pernai rudenį perkopė simbolinę 1000 ribą, o sausio mėnesį, palyginus su gruodžiu, lankomumas ūgtelėjo dar trečdaliu“, – skaičiuoja A. Aleksandrovienė, pridurdama, kad baseino valdytojai dar mato potencialo šiam skaičiui augti.

Teigiama, kad baseine netrukus duris atvers grožio studija, taip pat planuojamas nardymo įrangos centras.

Baseiną pagal koncesijos su uostamiesčio savivaldybe sutartį valdo UAB Klaipėdos baseinas, priklausantis įmonių grupei „Infrastruktūra LT“.

Atgal