Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Kur reikės dirbti?

 

Karjeros galimybės Klaipėdoje

2018-11-18, 11:06

Kristijonas RUKAS

Karjeros galimybės Klaipėdoje nuotrauka, foto

Taip skamba lapkričio 14 dieną vykęs renginys, kurį organizavo Klaipėdos Interact klubas. Šio renginio esmė - parodyti jauniem žmonėms, kodėl gyventi ir dirbti Klaipėdoje yra verta. Pirma šio ciklinio renginio tema - verslas, tad susirinkę klausytojai turėjo proga išgirsti viską, ko reikia verslo kūrimui ir plėtojimui Klaipėdoje.

Renginyje dalyvavo Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubo prezidentė Edita Kentrė, kuri papasakojo apie galimybes Klaipėdoje vykdyti savo veiklą pasinaudojant Rotaract pagalbą, tuomet ji užleido savo vietą ant scenos pačiam Klaipėdos Rotary klubo prezidentui Vladui Stūriui, kuris papasakojo apie Rotary, rotaract ir interact veiklas, kaip jos jungiasi ir padeda įvariems verslams ir rengiams plėstis ir kurti gėrį šioje visuomenėje. 

Po šio trumpo klubų prisistatymo, savo kalbą pasakė Klaipėdos miesto savivaldybės investicijų ir ekonomikos departamento direktorius Ričardas Zulcas. 

Jis papasakojo apie Klaipėdos plėtros planus, pateikė savivaldybės tikslus, kaip jie žada padaryti Klaipėdą daugiau prieinamą užsienio įmonėmis, kaip žada užtikrinti naujas į Klaipėdą ateinančias investicijas. 

Tai suteikė motyvacijos auditorijai siekti savo tikslų, nes ekonomikos departamento direktorius pateikė ne vien skaičius ir paprastus pažadus, o tai pat ir savo departamento mokymosi procesą, kuriame analizavo Europos uostamiesčių klaidas.

Tai buvo šaunus įvadas kitam pašnekovui, jaunam verslininkui, Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubo nariui Povilui Klimui pristatyti savo verslumo pradžią. Pristatyme buvo kalbama apie įvairius projektus, kurie padėjo šiam jaunam verslininkui įgyti savo pradžią versle. 

Povilas Klimas prisipažino, niekada nemąstęs apie verslą, bet įvairios verslingumo iniciatyvos jam suteikė žinių ir motyvacijos kurti savo verslą. Savo darbą mylintis Povilas papasakojo, kad nesėkmės jį vis toliau skatina dirbti ir siekti savo tikslų.

Pasikrovus motyvacijos auditorija priėjo prie paskutinės renginio dalies, diskusijos su charizmatišku Klaipėda ID vadovu Simu Simanausku. Jaunasis KEPA (Klaipėdos ekonominės plėtros agentūra) vadovas papasakojo apie savo darbą, savo tikslus prikelti Klaipėdą į nuostabesnį miestą negu jis yra dabar. 

Buvo įvardintos Klaipėdos problemos konkuruojant su kitais miestais, o į tai atsižvelgęs Simas Simanauskas ragino žmonės pasvarstyti apie inžineriją, kadangi tai yra potenciali ir specialistų trūkumą turinti sfera. Dėl šios priežasties Klaipėdos Interact klubas rengia antrąjį Karjeros galimybės Klaipėdoje renginį, kuris bus skirtas jaunimui, kuris svarsto apie savo ateitį inžinerijos srityje.

Klaipėdos Interact klubas - tai jaunimui skirta lyderių organizacija, skirta vystyti tinkamas vertybes, savanorystę ir pareigingumą.

Atgal