Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Ne veltui klaipėda sporto miestas

 

 

Miesto centre - naujas aikštynas

Miesto centre - naujas aikštynas nuotrauka, foto

FUTBOLININKAMS. Štai taip atrodo atnaujinta dirbtinės dangos VDG futbolo aikštelė.

© Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Klaipėdos miesto centre, Vytauto Didžiojo gimnazijos (VDG) kieme, oficialiai atidarytas šiuolaikiškai įrengtas sporto aikštynas. Nuo šiol sportą propaguojantys moksleiviai naujame aikštyje galės žaisti ne tik futbolą ir krepšinį, bet ir mėgautis tenisu, tinkliniu, kvadratu ir lengvąja atletika.

Simbolinę aikštyno atidarymo juostelę perkirpęs Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas pasidžiaugė, kad tapo šio gražaus istorinio įvykio liudininku.

„Gimnazistai, tai yra jūsų šventė. Tėveliams ir mums visiems tai yra džiaugsmas, bet vaikams ir jaunimui - dvigubas džiaugsmas. Labai svarbu, kad mieste prie ugdymo įstaigų yra atnaujinami sporto aikštynai. Jūs čia praleidžiate labai daug laiko, tad norisi, kad jis būtų prasmingas ir naudingas. Noriu paprašyti visų gimnazistų: saugokite, tausokite, prižiūrėkite šį aikštyną. Tai yra jūsų visų turtas“, - per aikštyno atidarymo šventę sakė S. Budinas.

VDG sporto aikštyno atnaujinimui iš Klaipėdos savivaldybės buvo skirta 304 tūkstančiai eurų.

„Darbai, kuriuos vykdė UAB „Rolana“, vyko metus laiko. Sporto aikštynai buvo atnaujinti per du etapus. Nuo šiol šis aikštynas išties šiuolaikiškas. Džiugu, kad jaunimui yra sudarytos geros sąlygos sportuoti. Juk Vytauto Didžiojo gimnazijoje yra suburta sporto klasė, tad jiems šis aikštynas - itin reikalingas ir naudingas“, - teigė Savivaldybės Miesto ūkio departamento Socialinės infrastruktūros priežiūros skyriaus socialinės infrastruktūros poskyrio vyr. specialistė Diana Gerasimovienė.

Pasak VDG direktoriaus Stasio Ruibos, svarbu, jog nuo šiol vaikams bus sudarytos ne tik geros, bet ir saugios sąlygos sportuoti.

„Gimnazija po kelių metų pasitiks gyvavimo šimtmetį ir tai tarsi išankstinė gimtadienio dovana. Mūsų gimnazijoje mokėsi ir olimpiniai čempionai - Modestas Paulauskas ir Gintautas Umaras, Europos ir pasaulio čempionatuose žibėjęs Ramūnas Vyšniauskas. Manome, kad šis aikštynas mums padės pasiekti naujų laimėjimų. Labai svarbu, kad nuo šiol mes galėsime sportuoti saugiai“, - teigė S. Ruiba.

Palyginti kaip VDG aikštynas atrodė prieš atnaujinimą ir dabar, skiriasi lyg diena ir naktis. Per metus laiko buvo atnaujinta futbolo aikštė su dirbtine danga, bėgimo takai su lengvosios atletikos sektoriais. Taip pat buvo įrengta liejamos sintetinės dangos krepšinio, tinklinio, teniso ir kvadrato aikštelė, aptverta aukšta tvora.

Per aikštyno atidarymo šventę daug moksleivių ovacijų sulaukė S. Budinas, sugebėjęs galingu smūgiu iš aikštės vidurio į vartų kampą pasiųsti futbolo kamuolį. Į šį staigų ir apgaulingą smūgį nespėjo sureaguoti vartus saugojęs moksleivis. Gimnazistai buvo maloniai nustebinti ir net tarpusavyje šnabždėjosi, ar kas nufilmavo šį puikų smūgį, kuris galėtų papuošti „Yuotube“ kanalą.

Krepšinio aikštelę pirmasis taikliu metimu į krepšį oficialiai atidarė Klaipėdos savivaldybės Sporto ir kūno kultūros skyriaus vedėjas Saulius Paliulis.

Atgal