Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Klaipėdos energija dirba

 

AB „Klaipėdos energija“ investuoja į tinklų plėtrą ir atnaujinimą

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) suderino AB „Klaipėdos energija“ investicijas į šilumos tiekimo trasų rekonstrukciją ir atnaujinimą, kurių bendra vertė siekia beveik 2,1 mln. Eur. Taip pat suderinta investicija naujiems vartotojams Klaipėdoje ir Gargžduose prijungti – šiems darbams skirta beveik 0,7 mln. Eur.

Visus darbus bendrovė finansuoja nuosavomis lėšomis, juos planuojama užbaigti iki šių metų pabaigos.

AB „Klaipėdos energija“ iš viso numačiusi rekonstruoti 5,7 km ilgio šilumos tiekimo trasų (atskiros atkarpos), kurios yra susidėvėjusios ir avaringos. Planuojama, kad po rekonstrukcijos trasose patiriami šilumos nuostoliai vidutiniškai sumažės 471 MWh per metus, atitinkamai 13,43 tūkst. Eur mažės ir metinės šilumos tiekimo veiklos sąnaudos.

VKEKK taip pat suderino šilumos trasų statybą ir įvadų įrengimą naujiems vartotojams Klaipėdoje ir Gargžduose – šie vartotojai yra centralizuotoje miesto šilumos tiekimo zonoje. Iš viso paklota 1,7 km ilgio trasa, įrengti įvadai 15 naujų vartotojų (atskirų pastatų) ir šilumos tinklai naujam gyvenamų namų kvartalui Ragainės ir Arimų gatvėse Klaipėdoje.

Prijungus naujus vartotojus, metinis šilumos suvartojimas padidės 4 665 MWh per metus, dėl to likusiems centralizuoto šilumos tiekimo vartotojams šilumos tiekimo sąnaudos mažės 65,9 tūkst. Eur per metus.

Atgal