Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Žaidimas ar skatinimas?

 

 

Klaipėdos moksleiviams – pramonininkų dovana

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda 
2018-09-21

 

Susipažinti su naujausiomis technologijomis gyvai Klaipėdos moksleivius paskatino miesto pramonininkai, padovanoję jiems kelionę į sostinę, kur vyko inovacijų renginys #SWITCH!, skirtas pačioms karščiausioms skaitmeninės rinkos kryptims – blockchain,  ICO, dirbtinio intelekto, kibernetinio saugumo, platformų reguliavimo temoms.

Penki autobusai, pilni 250 miesto moksleivių iš Martyno Mažvydo, Santarvės progimnazijų, Vytauto Didžiojo, Varpo ir Baltijos gimnazijų, į renginį keliavo su Klaipėdos pramonininkų asociacijos (KPA) įmonių „Fortum Klaipėda“, Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Bega“, „Mars Lietuva“, „Klaipėdos baldai“ ir „Lavango Group“ parama.

KPA pranešime spaudai cituojamas šios organizacijos Švietimo, mokslo ir inovacijų komiteto pirmininkas Tomas Eikinas įsitikinęs, kad moksleiviams būtina sudaryti kuo daugiau galimybių pažinti inovacijų naujienas, kurios neišvengiamai tampa kiekvieno verslo pagrindu.

„Tokie renginiai – puiki galimybė sudominti ir paskatinti jaunus žmones rinktis tiksliuosius mokslus, inžinerines studijas“, – sako T. Eikinas.

Rugsėjo 20 d. ketvirtą kartą Vilniuje vykusiame didžiausiame Baltijos šalyse modernių technologijų ir verslumo renginyje #SWITCH! susirinko apie 12 000 vyresniųjų klasių moksleivių iš visos Lietuvos.

Atgal