Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Kelių ženklai - gulbėms

 

Klaipėdoje įrengti nauji kelio ženklai

 

(4)

2018-09-21, 11:22

VE

Klaipėdoje įrengti nauji kelio ženklai nuotrauka, foto

 

© Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Klaipėdoje, Šiaurės prospekte, ties Kretingos gatve, Europos judumo savaitės proga įrengti nauji kelio ženklai „Atsargiai, gulbė ir gulbiukai“.

Šiaurės prospekto važiuojamąja kelio dalimi tipenanti gulbių šeimyna - gana dažnas ir klaipėdiečiams jau įprastas vaizdas. Gulbėsi čia ateina iš netoliese esančio tvenkinio. Eismą dėl kelyje pasirodžiusios gulbių šeimynos yra tekę stabdyti ir policijos pareigūnams.

Klaipėdos miesto savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Šulcas, penktadienio rytą apžiūrėjęs naująjį ženklą, liko patenkintas rezultatu.

„Reikia tik pasidžiaugti, kad Klaipėdoje per gatvę gulbė kartais sugalvoja pervesti savo gulbiukus. Tai yra nuostabus įvykis. Klaipėda – unikalus miestas, nes čia miesto centre galima sutikti ir gulbes, ir lapę, ir briedį. Minėdami Europos judumo savaitę galime sau priminti, kad gyvename ne vieni ir visi turime išsitekti šiame pasaulyje bei gerbti vieni kitus. Galų gale, tai yra gera proga nusišypsoti“, – sakė A. Šulcas.

Informacinius ženklus Šiaurės prospekte įrengė už Klaipėdos gatvių apšvietimo tinklų ir eismo reguliavimo priemonių eksploataciją bei priežiūrą atsakinga bendrovė „Gatvių apšvietimas“. Anot Klaipėdos mero pavaduotojo, jei bus poreikis, mieste gali būti įrengta ir daugiau panašių informacinių ženklų.

Atgal