Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Tarptautinė mokykla Klaipėdoje

 

LCC – didžiausias pirmakursių būrys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda 
2018-09-03

 


27-uosius akademinius metus pradėjęs Klaipėdoje įsikūręs LCC tarptautinis universitetas, šiemet turėjęs nemenkų iššūkių dėl sustabdyto ir vėliau atnaujino priėmimo į jo studijų programas, skelbia, kad pasitiko didžiausią pirmakursių būrį – 218 studentų.

Iš viso šiuo metu LCC studijuoja 629 studentai iš 43 skirtingų pasaulio šalių.

Šiais metais LCC bendruomenė džiaugiasi turėdama ir studentę iš Naujosios Zelandijos. Emma McDonalds atvyko į Lietuvą studijuoti, nes anot jos, norėjo ištrūkti iš Naujosios Zelandijos ir išbandyti išsilavinimą įgyti Europoje.

“Viena iš vietų, kur norėjau mokytis buvo Europa, tačiau buvo baisu pakliūti į universitetą, kur studijos vyksta ne anglų kalba. LCC galiu studijuoti anglų kalba, bei tuo pačiu metu susipažinti su begale kitų kultūrų. Tikiuosi, kad šis universitetas ir šis miestas man visada išliks kaip antri namai, kur aš galėsiu tobulėti, augti, ir kur visada jausiu palaikymą”, – LCC pranešime cituojama Emma McDonalds.

,,Kaip LCC tarptautinio universiteto rektorė Marlene Wall minėjo atidarymo ceremonijoje, mes esame viena šeima. Šis pasakymas nėra tik žodžiai, nes jau dabar jaučiuosi čia kaip namie, – visi padeda, pataria, lengvai bendrauja”, – cituojama ir LCC pirmakursė Danielė Tumosaitė.

 

Atgal