Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Dėmesys neįgaliesiems

 

 

Atgimusiame parke – sūpynės neįgaliesiems

Atnaujinant Sąjūdžio parką, nepamiršti ir judėjimo negalią turintys vaikai. Žaidimų aikštelėje įrengtos specialios sūpynės, kuriomis gali naudotis ir vežimėliuose esantys mažieji.

Džiaugiamasi, kad judėjimo negalią turintys vaikai galės ir pasisupti, ir pabūti bendroje erdvėje su kitais. Viltasi, kad ne tik uostamiestyje, bet ir kitose šalies savivaldybėse atsiras ir daugiau tokių įrenginių.

"Norėjome, kad judėjimo negalią turintys vaikai taip pat galėtų pramogauti, tad įrengėme specialias sūpynes. Tokias buvome matę Druskininkuose", – atskleidė Klaipėdos savivaldybės Projektų įgyvendinimo priežiūros poskyrio vedėjas Romualdas Stasiulis.

Sąjūdžio parko rekonstrukcija beveik finišavo. Liko tik užbaigti tvarkyti želdinius.

Klaipėdiečiai džiaugiasi atnaujinta nauja viešąja erdve pietinėje miesto dalyje. Naudotis pastatytais atrakcionais jie pradėjo dar plušant statybininkams.

Sąjūdžio parko rekonstrukcija truko kiek daugiau nei metus. Ši viešoji erdvė buvo išplėsta, įkurtos naujos erdvės poilsiui bei aktyviam laisvalaikiui.

Pagrindinis atnaujintos parko dalies akcentas – vienas didžiausių Lietuvoje BMX dviračių, riedutininkų ir riedlenčių parkas. Pastarasis jau sulaukė didžiulio aktyvaus laisvalaikio mėgėjų dėmesio.

Naujojoje Sąjūdžio parko dalyje taip pat įrengta gimnastikos aikštelė, nutiesti pėsčiųjų ir dviračių takai, suformuoti vandens telkiniai, pastatytas mini amfiteatras, atsirado suoliukų, šiukšliadėžių, įkurdinti dviračių stovai. Vaikų žaidimų aikštelėje sumontuoti ir lauko muzikos instrumentai.

Sąjūdžio parko dalį atnaujino bendrovė "Hidrostatyba". Darbo projekto parengimo bei rangos darbų sutarties vertė – apie 1,1 mln. eurų.

Pagal sutartį rangovai dar turi baigti sutvarkyti žolynus, kurie dėl oro sąlygų kol kas nėra sužaliavę, atlikti kitus smulkius darbus.

Klaipėdiečiai baiminasi, kad nauji įrenginiai Sąjūdžio parke gali būti nuniokoti.

R.Stasiulis tvirtino, kad šioje viešojoje erdvėje bus sumontuotos vaizdo stebėjimo kameros. Tikimasi, kad šios padės užtikrinti saugumą ir apsaugoti naują inventorių.

Atgal