Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Sporto festivalis pavyko

 

Linksmybės Smiltynėje – nuo dartbolo iki karštų tinklininkių

Linksmybės Smiltynėje – nuo dartbolo iki karštų tinklininkių

 

Šeštadienį pirmą kartą surengtas Vasaros paplūdimio festivalis į Smiltynę pritraukė daugybę poilsiautojų ir sporto profesionalų. Prizininkams išdalyta net 350 medalių.

Organizatorių teigimu, idėja pasiteisino, tad jei bus galimybė, renginys įvyks ir kitąmet.

Klaipėdiečiai ir miesto svečiai į Smiltynę ėmė plūsti nuo ankstaus ryto. Pilnutėliai keltai sportininkus plukdė už dyką. Geras oras, muzika ir pramogos į paplūdimį pritraukė neįprastai daug žmonių.

Poilsiautojų ir festivalio dalyvių prie centrinės gelbėjimo stoties laukė įvairios pramogos, sportinės varžybos ir priekrantės žvejų paruoštos atrakcijos. Į pliažą buvo atgabentas didelis, trijų metrų aukščio dartbolas.

Poilsiautojai stebėjo ir palaikė sportinių varžybų dalyvius – vyko paplūdimio moterų ir vyrų tinklinis, futbolo, rankinio turnyrai, vaikų ir jaunučių paplūdimio regbio čempionatas, atviras Lietuvos paplūdimio imtynių čempionatas, „Cross train, be fit“ judesių rungtys.

Atvykusieji į Smiltynę galėjo išbandyti ir netradicines jūrinės tematikos estafetes suaugusiesiems ir vaikams bei susipažinti su sunkia žvejo dalia. Vyko 30 metrų bėgimas žvejo batais, bocmano bato metimas į tolį, inkaro tempimas ir kiti užsiėmimai.

Planuota, kad Vasaros paplūdimio festivalyje dalyvaus apie 700 sportininkų.

„Sunku būtų suskaičiuoti dalyvius, bet tiesa ta, kad išdalijome 350 medalių. Vien tiek buvo prizininkų, o kur dar visi kiti“, – kalbėjo vienas festivalio organizatorių, irklavimo klubo „Gigas“ prezidentas Darius Raišutis.

Sunku būtų suskaičiuoti dalyvius, bet tiesa ta, kad išdalijome 350 medalių.

Jis pasidžiaugė ne tik sportininkų, bet pramogautojų aktyvumu. Pilnutėliame paplūdimyje kiekvienas galėjo atrasti įdomios veiklos. Ko gero, paklausiausias buvo dartbolas – itin nuotaikingas žaidimas, kurio esmė yra spardyti lipnų kamuolį į didelį pripūstą taikinį ir surinkti kuo daugiau taškų.

Į Klaipėdą sportininkai atvyko ne tik iš Lietuvos, bet ir Rusijos, Latvijos, buvo ir kamerūniečių bei egiptiečių.

Nekyla abejonių, kad festivalis būtų populiarus ir kitais metais.

„Bandysime pakartoti, aišku, renginio sėkmė labai priklauso nuo oro“, – sakė D. Raišutis.

Nors paplūdimyje nuo penktadienio plevėsuoja raudona vėliava, poilsiautojai nepaiso draudimų ir atsigaivinti neria į jūrą.

 

Pasak Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko, šis renginys – dar vienas aiškus įrodymas, kad mieste įsibėgėja sporto metai ir Klaipėda, kaip sporto miestas, pateisina visų šios idėjos sumanytojų ir įgyvendintojų lūkesčius. Jis tikisi, ši iniciatyva turės gražią, prasmingą perspektyvą žvelgiant į ateitį.

Atgal