Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Naujas sporto parkas

 

 

Atnaujintas Sąjūdžio parkas - dovana klaipėdiečiams

 

2018-08-01, 16:46

Akvilė GRIGAITYTĖ


Atnaujintas Sąjūdžio parkas - dovana klaipėdiečiams nuotrauka, foto

ŠVENTĖ. Pagaliau Sąjūdžio parkas sutvarkytas.

© Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Klaipėdos miesto gimtadienio proga gyventojai sulaukė ypatingos dovanos - atidarytas atnaujintas Sąjūdžio parkas. Jame iškeltos Klaipėdos miesto, Europos sporto miesto, bei Sąjūdžio vėliavos.

Vėliavų iškėlimo ceremonijoje dalyvavęs Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas pasidžiaugė dar viena sutvarkyta pietinės miesto dalies erdve. Jis tiki, kad Sąjūdžio parke knibždėte knibždės įvairaus amžiaus žmonių. Meras mano, kad parkas gali tapti nauja erdve, kurioje susitiks visa Klaipėda.

Sąjūdžio parke veiklos ras visi: tiek mėgstantieji aktyvų laisvalaikį, tiek norintieji pailsėti po sunkios darbo dienos. Čia nutiesti nauji pėsčiųjų, dviratininkų takai, įrengta gimnastikos aikštelė, viena didžiausių Lietuvoje BMX dviračių, riedlenčių ir riedučių trasa. Ramesnį poilsį mėgstantys gyventojai galės pasėdėti ant suoliukų ir pasigrožėti tvenkiniais. Mažuosius klaipėdiečius kviečia žaidimų aikštelė ir lauko muzikos instrumentai. Parke taip pat yra žaidimų įrenginių negalią turintiems žmonėms.

Meras miesto gimtadienio proga priminė, kad kiekvienas klaipėdietis yra miesto šeimininkas, ir kvietė miesto gimtadienį švęsti kaip savo. „Linkiu niekada nepamiršti, kad gyvename pačiame seniausiame, dinamiškiausiame ir nuostabiausiame mieste Lietuvoje, kurio tiesiog neįmanoma nemylėti“, - sakė meras.

Mero pavaduotojas Artūras Šulcas ragino didžiuotis Klaipėdos miestu, kuris turi įspūdingą istoriją. „Stenkimės kiekviename dalyke atrasti šviesą ir gėrį„, - kalbėjo jis.

Elida Mantulova, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, klaipėdiečius skatino būti aktyvesnius: matyti problemas, apie jas pranešti ir nenustoti daryti gerus darbus. „Šio parko atnaujinimas yra puikus pavyzdys, kad geri pasiūlymai yra realizuojami“, - teigė E. Mantulova.

Aplinkiniai gyventojai nepraleido progos apsilankyti parko atidarymo ceremonijoje ir susitikti su miesto meru. Vienas jų piktinosi, kad neišspręstas automobilių aikštelės klausimas. Parko lankytojai iš tolimesnių Klaipėdos rajonų atvažiuoja su automobiliais ir taip nelieka vietos aplinkinių gyventojų transportui. Klaipėdietis buvo sunerimęs ir dėl to, kad naktį čia renkasi jaunimas ir teršia aplinką, drumsčia ramybę. Klaipėdos meras užtikrino, kad artimiausiu metu bus įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, todėl parke bus švaru, ramu ir saugu.

Parko atnaujinimo darbai truko kiek daugiau nei metus. Juos atliko viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi bendrovė „Hidrostatyba“. Jos įmonių grupės valdybos pirmininkas,  Jonas Dumašius tiki, kad šioje erdvėje miestiečiai ir Klaipėdos svečiai turės puikias galimybes aktyviam poilsiui, naujoms patirtims ir susitikimams.

Atgal