Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Drakonai Klaipėdoje

 

„Drakonų“ lenktynėse – įnirtinga kova

 

Šeštadienį nuo ryto Dangės upėje rungėsi beveik pusšimtis komandų Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rengiamose „drakonų“ valčių lenktynėse.„Drakonų“ valčių lenktynėse šiemet dalyvavo 44 komandos su 460 dalyvių. Lenktynių organizatorė, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Rinkodaros skyriaus specialistė Irina Novikova tikino, jog kiekvienais metais susidomėjimas šiuo renginiu auga, esą organizatoriai net negali priimti visų norinčių, nes yra tam tikras limitas.Aštuntą kartą Jūros šventės metu lenktynių dalyviai varžėsi dėl Uosto direkcijos taurės.

„Šiam renginiui nebereikia jokios reklamos. Iš tikrųjų, tai jau yra didelio masto, tarptautinis renginys, kasmet sulaukiame vis daugiau komandų iš kitų valstybių, o šių metų naujokai iš užsienio – tai Liepojos komanda ir Dragūnų bataliono svečiai iš Portugalijos“, – teigė I. Novikova.

Varžybos vyko šešias valandas. Pirmus du geriausius rezultatus parodžiusios komandos – TLSC ir „Novikontas“ rungėsi dėl 1–2 vietos, dar dvi geriausius rezultatus pasiekusios komandos – Dragūnų batalionas ir „Kogas“ kovėsi dėl trečios vietos.

Šįkart sėkmė nusišypsojo „Novikontui“. Ši komanda tapo 59-osios Jūros šventės „drakonų“ lenktynių nugalėtoja, antri liko TLSC, trečią vietą, nurungusi kariškiusiš Dragūnų bataliono, laimėjo „Kogo“ komanda“.

„Drakonų“ lenktynių trasos ilgis – 500 m. Valtyje turėjo būti 10 žmonių, 8 irkluotojai, 1 būgnininkas ir vienas vairininkas. Šiemet pasitaikė mišrių komandų, kuriose buvo ir moterų, tačiau dominavo vyriškos ekipos. Pagal taisykles, lenktynėse negalėjo dalyvauti tik profesionalūs irkluotojai bei nepilnamečiai.

 

„Tarp varžybų dalyvių profesionalių irkluotojų nėra. Tokių atvejų pasitaikydavo prieš kelerius metus. Todėl mes tikriname sąrašus, žiūrime, kad tarp jų nebūtų irkluotojų-profesionalų. Dėl to nei pernai, nei šiemet tokių gudravimų nepasitaikė“, – užtikrino I. Novikova.

Atgal