Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Klaipėdos baseinas jau dirba

 

Baseine bus vietos ne tik antrokams

Martynas Vainorius 
2018-07-16

 

Klaipėdos miesto tarybai bus teikiamas svarstyti sprendimo projektas, pagal kurį naujajame baseine bus išperkamos valandos senjorams, neįgaliesiems, sportininkams ir plaukimo veteranų rinktinei.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Senjorai ir neįgaliesiems numatoma skirti 608 val. per metus, sportininkams – 8208 val., plaukimo veteranų rinktinei – 504 val. Už tai baseino koncesininkui UAB „Klaipėdos baseinas“ savivaldybė per metus turės sumokėti 126 224 Eur.

Svarstant šį klausimą miesto Tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komitete kilo klausimas, kas yra ta veteranų rinktinė.

Savivaldybės administracijos Sporto ir kūno kultūros skyriaus vedėjas Saulius Paliulis aiškino, kad tokia rinktinė yra įrašyta baseino koncesijos sutartyje.

„Jos kol kas nėra. Savivaldybės administracijos direktorius yra patvirtinęs tvarką, kaip sudaromos rinktinės. Jei atitiks reikalavimus, rinktinė bus patvirtina“, – teigė S. Paliulis.

Savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros departamento direktorė Nijolė Laužikienė aiškino, kad baseino koncesininkui „tas pat, kas ateis plaukti“, tad valandos galės būti perskirstomos įvairiai.

„Mums riekia užpildyti valandas, kad nemokėtume už tuščius takelius. Nebus veteranų – užpildys senjorai. Jiems kol kas yra 8 kartų limitas. Kai apsisuks ratas, žiūrėsime, kiek bus, gal bus daugiau kartų“, – sakė ji.

Iki šiol plaukti buvo užsiregistravo 96 neįgalieji. Teigiama, kad jiems vietų pakako. Taip pat yra užregistruota 300 senjorų.

Pasak N. Laužikienės, antrokams mokyti plaukti yra perkamas papildomas valandų kiekis. Nuo naujų moklso metų jie jau turėtų būti mokomi nebe 18, 32 valandas.

Kultūros, švietimo ir sporto komitetas jau pritarė tokiam sprendimo projektui, galutinį žodį turės tarti miesto Taryba.

Atgal