Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Pramogos ant vandens Klaipėdoje

 

 

Vandens turistus vilios elektriniais katamaranais


Vandens turistus vilios elektriniais katamaranais nuotrauka, foto

„POPA BOAT“ feisbuko paskyroje skelbiama informacija sufleruoja, kad naująją transporto priemonę galima išbandyti jau dabar.

© „Popa Boat“ nuotr
.

Klaipėdiečiams ir miesto svečiams atsirado galimybė Dangės upe pasiplaukioti modernia, elektra varoma vandens transporto priemone „PoPa Boat“. Šis laivas pačių kūrėjų vadinamas elektriniu katamaranu - jo nereikia nei minti, nei irkluoti.

Trečiadienį Klaipėdos miesto savivaldybėje lankėsi klaipėdiečiai idėjos autoriai ir kalbėjosi dėl vandens turizmo vystymo Dangės upėje galimybės.

„Idėja tokia: elektriniu katamaranu, kuris valdomas telefonu, galima plaukti iš bet kurio taško nuo centro iki botanikos sodo. Tai - išmani, lėtaeigė transporto priemonė, turinti apsaugą nuo lietaus ir leidžianti nustatyti plaukimo maršrutą iš anksto. Idėjos autoriai jau sukūrė du tokius katamaranus, mąsto gaminti ir trečiąjį. Tai - labai gražus, ekologiškas projektas, kurio Klaipėdoje ar nebuvo“, - džiaugėsi Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Olegas Miriničius.

Pašnekovas neslėpė simpatijos „PoPa Boat“ kūrėjams, nes ši idėja apima keturis miestui labai svarbius aspektus: ekologiją, turizmą, startuolius ir jaunimą. Taip pat patikino, kad idėjos autoriams Savivaldybė žada padėti tiek, tiek galės: gauti leidimus, išspręsti švartavimosi galimybes krantinėje, pasistengs sumažinti sudėtingą biurokratinį procesą.

„Manau, pasiplaukiojimas naujaisiais laivais bus maloni veikla ir klaipėdiečiams, ir miesto svečiams“, - teigė O. Mariničius.

Atgal