Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

susirink savo šiukšles, parše

 

Įsibėgėjo konkursas „Pone parše, susirink savo šiukšles!“

 

Įsibėgėjo konkursas "Pone parše, susirink savo šiukšles!" nuotrauka, foto

„PARŠAS“. Jeigu atpažįstate šalia Nidos g. 36 namo konteinerio lentas numetusį šiukšlintoją, kreipkitės į redakciją arba Savivaldybės Viešosios tvarkos skyrių.

© Ponios Kristinos nuotr.

Praėjo pirmoji konkurso „Pone parše, susirink savo šiukšles!“ savaitė. Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) kartu su dienraščiu „Vakarų ekspresas“, stoję į kovą su šiukšlintojais, džiaugiasi klaipėdiečių aktyvumu ir skelbia pirmąjį nugalėtoją.

Pirmasis šią savaitę į šiukšlintojus sureagavo klaipėdietis Viktoras, kuris savo nuotraukoje įamžino netvarką šalia centrinio miesto pašto Liepų gatvėje. Kviečiame į kovą su „paršeliais“ stojusį Viktorą kreiptis į redakciją ir čia atsiimti KRATC bei „Vakarų ekspreso“ prizus.

„Pirmoji konkurso savaitė buvo sėkminga. Džiaugiamės klaipėdiečių aktyvumu ir kviečiame juos dar aktyviau gaudyti „paršelius“, - ragino KRATC atstovas ryšiams su visuomene Arūnas Liubinavičius.

Konkurso rengėjai džiaugiasi, kad Savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius jau identifikavo ir surado ponios Virginijos atsiųstoje nuotraukoje įamžintą „paršelį„, kuris, atlikdamas remontą viename Debreceno g. 17 namo butų, šalia konteinerio nelegaliai metė stambias atliekas. Bausmės sulaukė ir remontą vykdęs statybininkas, ir buto šeimininkas.

A. Liubinavičius pastebėjo, kad laukiamos ir tos nuotraukos, kuriose įamžinta netvarka. Mieste juk yra pusantro tūkstančio konteinerių, tad sužiūrėti tvarką šalia kiekvieno jų yra gana sudėtinga. „Kita vertus, kai sutvarkome šiukšlyną, mes kovojame su pasekmėmis. Tačiau jeigu mes surandame šiukšlintoją, mes kovojame su priežastimi“, - atkreipė dėmesį pašnekovas.

Kol kas dar nepavyko identifikuoti ponios Kristinos atsiųstoje nuotraukoje šalia konteinerio Nidos g. 36 lentas numetusio „paršo“, tad konkurso organizatoriai šiuo klausimu kreipiasi į miestiečius.

Primename konkurso taisykles. Pamatę pažeidėją, jį nufotografuokite ar nufilmuokite, siųskite nuotrauką kiaule@ve.lt. Penktadieniais dienraštyje „Vakarų ekspresas“ bus publikuojama geriausia savaitės nuotrauka. Konkurso „Pone parše, susirink savo šiukšles!“ sumanytojai žada viešai nepublikuoti šiukšlintojų veidų bei nuotraukas atsiuntusiųjų pavardžių, tačiau labai prašo sąmoningų kaimynų parašyti pažeidimo adresą. Nuotraukos taip pat bus siunčiamos Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojams, kurie identifikuos asmenis.

Atgal