Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Mamos diena Klaipėdoje

 

 

„Patiekalas kito mamai“ subūrė klaipėdiečius


"Patiekalas kito mamai" subūrė klaipėdiečius nuotrauka, foto

 

© Rūtos Žukės nuotr.

Saulėtą ir šiltą sekmadienio popietę šalia “Kultūros fabriko” rinkosi mamos ir vaikai. Motinos dieną jie minėjo, ragaudami „patiekalus kito mamai“.  Tai – jau tradicinis, ketvirtasis, renginys, kuriame ypatingą šventės atmosferą kūrė Klaipėdos jaunimo teatro ir „Taško“ teatro jaunieji aktoriai. Lankytojai stebėjo muzikinius ir šokio pasirodymus, galėjo įsiamžinti prie nuotraukų sienelės, dalyvauti estafetėse bei, žinoma, paragauti patiekalų, kuriais vaišino renginio dalyviai.

Vėliau šurmulingo renginio lankytojai buvo kviečiami į nemokamą filmo „Lady Bird“ seansą.

Renginį „Patiekalas kito mamai“ anksčiau rengdavo Klaipėdos jaunimo teatras, tačiau po pertraukos šiemet šią iniciatyvą perėmė jaunesni aktoriaus ir režisieriaus Valentino Masalskio studentai, susibūrę į „Taško“ teatrą.

„Tai - labai graži idėja, kuri svarbi ir mūsų teatro aktoriams. Visi mes esame iš skirtingų miestų: Kauno, Raseinių, Kėdainių, Vilniaus, Panevėžio, Šiaulių, Jurbarko. Ne visi galime gyvai pasveikinti savo mamas, tad nusprendėme surengti šventę mieste ir pavaišinti kitų mamas“, - teigė vienas iš organizatorių, teatro vadovas Paulius Kavoliūnas.

Organizatoriai tikisi, kad renginys pramogomis ir vaišėmis taps dar gausesnis, galbūt labiau prisidės ir smulkusis verslas. Na, o rudenį aktyvūs „Taško“ teatro aktoriai planuoja atgaivinti renginį „Turgaus naktis“.

„Valentinas Masalskis mus moko, kad reikia aktyviai dalyvauti miesto gyvenime, burti bendruomenę, būti matomam ir galbūt taip būsi pastebėtas, atsiras dar daugiau galimybių. Tokia ta menininkų duona“, - šypsojosi pašnekovas.

Atgal