Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Užsienio studentų žaidynės

 

 

Klaipėdoje – užsienio studentų sporto žaidynės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda 
2018-04-20

 

Balandžio 19–20 dienomis pirmą kartą Klaipėdoje vyko užsienio studentų sporto šventė, kurioje dalyvavo Klaipėdos universiteto (KU), LCC tarptautinio universiteto, Klaipėdos valstybinės kolegijos (KVK) ir Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studentai. Didžioji dalis sportininkų – studentai iš įvairių pasaulio šalių.

„Idėja organizuoti tokį renginį kilo Klaipėdos universiteto „Ideas Factory“ erdvėje, kurioje renkamės į susitikimus su studentais iš užsienio. Kai pradėjome organizuoti, pasiūlėme ir kitoms Klaipėdos aukštosioms mokykloms, kurios mielai prisidėjo įvairiomis formomis“, – KU pranešime cituojama šios įstaigos Studentų reikalų skyriaus vyresnioji koordinatorė Marta Dangilė Palmaitytė.

Pirmą sporto šventės dieną studentai dalyvavo tinklinio, stalo teniso, šachmatų turnyruose LCC tarptautiniame universitete. Penktadienį jie žaidžia kriketo čempionatą KU aikštėje, o antroje dienos pusėje vyks į KVK badmintono ir futbolo varžybas.

„Vakare studentų laukia apdovanojimų ceremonija ir vakarėlis. Norime, kad ši sporto šventė būtų ir pažintinis renginys studentams, kuriame jie ne tik susipažintų su Klaipėdos aukštosiomis mokyklomis, bet ir susirastų draugų, užmegztų pažinčių“, – mintimis dalijosi M. D. Palmaitytė.

Renginyje dalyvauja daugiau kaip 60 užsienio studentų iš Bangladešo, Turkijos, Nigerijos, Pakistano, kitų šalių. Kartu su tarptautiniais studentais varžybose dalyvauja iš studentai lietuviai. Daugelis jų – iš KU. M. D. Palmaitytė džiaugėsi, kad studentai yra aktyvūs, patys organizuoja, teisėjauja varžyboms, ruošia diplomus, medalius, buria komandas.

Umar Akhtar, antro kurso Verslo vadybos magistrantūros studentas iš Indijos, juokavo, kad turbūt tai pirmas kartas Klaipėdoje, kai yra žaidžiamas nacionalinis Anglijos žaidimas kriketas.

„Mes, užsienio šalių studentai, visai neseniai pradėjome aktyviai veikti ir organizuoti įvairius renginius – sporto, diskusijų, konkursų ir panašiai. Džiaugiuosi, kad galiu studijuoti Klaipėdos universitete, dėstytojai yra labai paslaugūs ir draugiški, bet aktyvių užsiėmimų galėtų būti daugiau“, – kalbėjo studentas iš Indijos.

Atgal