Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Robotų gamyba Klaipėdoje

 Pajūrio jaunimui – nemokamos robotų gamybos dirbtuvės

 

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas balandžio 17 dieną, antradienį, plačiai atvers duris visiems, kurie norėtų susipažinti su robotų gamybos procesu „nuo A iki Ž“.

Intriguojančią ir interaktyvią edukacinę programą užtikrins robotų gamybos laboratorijos „Tavo robotas“ komanda. 

Nors organizatoriai į nemokamą renginį pirmiausiai ragina registruotis ir atvykti 12 metų bei vyresnius moksleivius, publikos amžius nėra apribotas – laukiami ir studentai bei suaugusieji, besidomintys robotika ir automatizacijos procesais.

„Tavo robotas” komanda su jos vadovu programuotoju Eivanu Makstyčiu priešakyje žada pasidalinti savo patirtimi ir nuveiktais darbais vasarį Šilutėje atvėrusioje robotų gamybos laboratorijoje. Svečiai iš pamario krašto į Klaipėdą atvyks su savo sukurtų įrenginių ekspozicija. Robotus bus galima iš arti apžiūrėti, pačiupinėti, padiskutuoti apie galimą jų pritaikymą ir tobulinimą. 

Visgi didžiausias dėmesys renginio metu bus skirtas intensyviems praktiniams užsiėmimams, kurie turėtų tapti įrodymu, jog sukurti savo robotą gali kiekvienas, nestokojantis noro ir reikiamų žinių. Smalsumą naujai informacijai dalyviai turės atsinešti su savimi, o visais praktiniais aspektais – nuo 3D spausdintuvo iki reikalingų komponentų – pasirūpins „Tavo robotas“. 
 

 

 

 

 

Atgal