Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Visos paslaugos šeimai

 Klaipėdoje šeimai teikiamos kompleksinės paslaugos

Nuo š. m. liepos 1 d. Klaipėdos miesto savivaldybės administracija kartu su partneriais vykdo iš ES struktūrinių fondų lėšų finansuojamą projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste“. Pirmą kartą dėmesys  skiriamas kiekvienai šeimai neišskiriant jokių grupių! Projekto tikslas – sudaryti sąlygas kiekvienai miesto šeimai gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant paslaugų prieinamumą kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos, skatinant šeimą įveikti įvairias iškilusias krizes, ją stiprinti ir įgalinti. Projekto partneriai iki 2020 metų miesto šeimoms teiks nemokamas individualias bei grupines psichologines, teisines konsultacijas, kvies į mokymus įvairiomis temomis vaikus, paauglius, šeimas, būsimus tėvus, burs šeimas į aktyvias veiklas, dienos stovyklas ir šventes, teiks mediacijos bei trumpalaikės vaikų priežiūros paslaugas. Šeimos galės pasirinkti iš daugiau nei 20 skirtingų nemokamų veiklų!

Projekto partneriai, teiksiantys paslaugas – Labdaros ir paramos fondas Dvasinės pagalbos jaunimui centras, Labdaros ir paramos fondas „Dienvidis“, VšĮ „Būties jaukuma“ ir VšĮ Socialinių paslaugų informacijos centras. Biudžetinė įstaiga Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centras teiks visapusišką informaciją  įvairiomis informavimo priemonėmis apie projekto veiklas ir jas vykdančias įstaigas.

Projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste“ įgyvendinimo laikotarpis – 2017 m. gegužė–2020 m. liepa. Bendra projekto suma – 974627,00 Eur.

Tikimasi, kad projekto rėmuose Klaipėdoje įvairiomis paslaugomis pasinaudos 1200 šeimų. Liepą ir rugpjūtį įvairiomis paslaugomis pasinaudojo 237 asmenys, rugsėjį – 182 asmenys, spalį – 245 asmenys.

Projekto sumanytojai ir partneriai siekia, kad paslaugų prieinamumas būtų paprastas bei apie jas sužinotų kuo daugiau miesto šeimų, todėl jau dabar veikia „Facebook“ puslapis Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste ir greitu metu visa informacija bus pasiekiama projekto interneto svetainėje.

Atgal