Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Senoji pramonė naujai kultūrai

 

Kūrybinėms industrijoms atidaromos Pilies dirbtuvės

 

Buvęs Baltijos laivų statyklos administracinis pastatas, ilgai stūksojęs tuščias pačioje Klaipėdos senamiesčio pašonėje, atgyja naujam gyvenimui. 14-uoju numeriu pažymėtas objektas Pilies gatvėje jau pristatomas kaip Pilies dirbtuvės, kuriose jaunus verslus ir bendradarbiavimo projektus vystys aktyvūs, kūrybingi klaipėdiečiai. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) Pilies dirbtuvių atidarymas jau rytoj,  spalio 20 d. 10 val.

Inovacijomis grįsta inžinerinė pramonė, „mėlynosios” bei „žaliosios” technologijos uostamiesčiui yra itin svarbios, tačiau jo vystymuisi ne mažiau reikšmingos ir kūrybinės industrijos.

Matthieu-comoy-nuotr-75995087

Būdamas Klaipėdos regiono inovacinės aplinkos skatinimo centru, KMTP aktyviai prisideda kuriant palankias sąlygas startuolių ekosistemai, telkiant regiono inovacijų sistemos „kritinę masę“, formuojant bendradarbiavimo ryšius bei klasterius. Tvirtos partnerystės neša akivaizdžią naudą miestui – būtent jų dėka nuo šio rudens aktyvūs, kūrybingi klaipėdiečiai pagaliau turi beveik 2 tūkst. kv. m erdves pačiame Klaipėdos centre, kuriose  galės vystyti savo veiklas.

Pilies dirbtuvės – tai socialinė KMTP ir AB „Vakarų laivų gamykla“ iniciatyva, kurią su entuziazmu sutiko kūrybinių industrijų atstovai.

„Šio objekto atidarymas prasmingai ženklina 15-uosius parko veiklos metus. Žengdami į naujam gyvenimui prikeliamas erdves stengiamės sudaryti palankią terpę kūrybai virsti gamyba, sąlygas klaipėdiečiams dirbti ir patiems kurti naujas darbo vietas savo gimtajame mieste, o ne kelti sparnus svetur. Nėra abejonių, kad naujos idėjos stimuliuoja, verčia atsinaujinti bei ieškoti sąlyčio taškų su įvairių sričių kūrėjais ir tradicinius verslus. Tad naudą dalijasi visos pusės“, – išplatintame pranešime spaudai cituojama KMTP direktorė Roma Stubrienė.

Atgal