Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

Kopmpleksinės paslaugos šeimai

 

PRADEDAMAS VYKDYTI PROJEKTAS „KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS ŠEIMAI KLAIPĖDOS MIESTE“
 

 

Nuo š. m. liepos 1 d. Klaipėdos miesto savivaldybės administracija kartu su projekto partneriais pradeda vykdyti iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai Klaipėdos mieste“. Projekto tikslas – sudaryti sąlygas Klaipėdos miesto šeimoms gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant paslaugų prieinamumą kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos, skatinant šeimą įveikti įvairias iškilusias krizes (skyrybos, problemos vaikų auklėjime, netektis, negalia, šeimos ir darbo įsipareigojimų derinimas, smurtas šeimoje ir kt.).

Projekto partneriai, teiksiantys paslaugas – BĮ Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centras, Labdaros ir paramos fondas Dvasinės pagalbos jaunimui centras, Labdaros ir paramos fondas „Dienvidis“, VšĮ „Būties jaukuma“ ir VšĮ Socialinių paslaugų informacijos centras.

Projekto tikslinė grupė – šeimos, tėvai, vaikai, nėščios moterys, asmenys su negalia, arba asmenys, kuriems reikalinga kompleksinė ir kvalifikuota socialinė pagalba.

Projekto vykdymo metu bus teikiamos kompleksinės paslaugos šeimoms ir jų vaikams: pozityvios tėvystės mokymai, psichosocialinė pagalba, šeimos įgūdžių ugdymas ir sociokultūrinės paslaugos, mediacijos paslaugos, vaikų priežiūros paslaugos.

Kviečiame Klaipėdos miesto šeimas, patiriančias įvairias krizines situacijas, nuo š. m. liepos 1 d. kreiptis į BĮ Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centrą, Debreceno g. 48, Klaipėda, tel. (8 46) 41 22 85, kur bus suteikta pirminė konsultacija apie galimas gauti paslaugas. Informacija apie tikslias veiklas, jų vietą ir laiką bus tikslinama.

 

Atgal